Battle of Warships: Naval Wars

Savaş oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 42 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Sergiy Petrov
Pek çok özelliğe sahip Battle of Warships: Naval Wars oyununda hava durumu değiştirme sistemi de yer almaktadır.

Cihazınız için geliştirilen en iyi hareketlerini sunan Battle of Warships: Naval Wars oyunu, tam size göre! Savaş gemilerini seviyorsanız, üstelik efsanevi gemilerde gezinme hayaliniz de varsa tek dokunuşla bu oyunu cihazınıza yükleyebilir, kendi geminizin kaptanı olabilirsiniz! Battle of Warships: Naval Wars oyunu ile arkadaşlarınızla bu anın tadını da çıkarabilir, dilerseniz de düşmanlarınıza karşı savaşabilirsiniz.

En yeni 3D oyunların tüm özelliklerine uygun olarak geliştirilen bu oyunda da 3D grafikler yer almaktadır. Dokunmatik kontrol ve jiroskop da dahil olmak üzere birçok versiyonu da bulunan Battle of Warsips oyununda ayrıca hava durumu değiştirme sistemi de yer almaktadır.

Savaş filosunda Birinci ve İkinci Dünya Savaşı'nda kullanılan gemileri de görebileceğiniz bu oyunda pek çok farklı gemi çeşide bulunuyor. Gerçek bir savaş gemisinde olduğu gibi her seviyeye ulaşabileceğiniz Battle of Warships oyununda birbirinden farklı efektlerde yer alıyor.

Kendi filonuzu yaratabileceğiniz bu oyunda, en efsanevi savaş gemileri de dahil olmak üzere 20'nin üzerinde gemi bulunmaktadır. Çeşitli seviyedeki gemi ve silahların yer aldığı Battle of Warships: Naval Wars oyununda her gemi için geliştirilmiş benzersiz güncelleme sistemi de vardır. İsteğinize bağlı olarak ister gündüz, isterseniz de gece savaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster
Battle of Warships: Naval Wars indir
DİĞER SÜRÜMLER