Battle of Warships: Naval Wars

Savaş oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 462 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Cube Software
Battle of Warships oyunu, 3D grafikleriyle en iyi savaş gemilerini sizlere sunuyor.

Savaş gemilerini seviyorsanız, bu oyun tam size göre! Battle of Warships: Naval Wars oyunu cihazınız için geliştirilmiş en iyi gemi hareketlerini sunmaktadır. Geçmişte var olan efsanevi gemilerle gezinmek, arkadaşlarınızla bu anın tadını çıkarmak istiyorsanız Battle of Warships: Naval Wars oyununu cihazınıza yüklemeniz yeterli olacaktır.

Düşmanlarınızı yok etmek için çaba göstermeniz gereken bu oyunda, kendinizi bir kaptan gibi hissedin!

Savaş filosunda Birinci ve İkinci Dünya Savaşı'nda kullanılan gemileri de görebileceğiniz bu oyunda pek çok farklı gemi çeşide bulunuyor. Gerçek bir savaş gemisinde olduğu gibi her seviyeye ulaşabileceğiniz Battle of Warships oyununda birbirinden farklı efektlerde yer alıyor.

Kendi filonuzu yaratabileceğiniz bu oyunda, en efsanevi savaş gemileri de dahil olmak üzere 20'nin üzerinde gemi bulunmaktadır. Çeşitli seviyedeki gemi ve silahların yer aldığı Battle of Warships: Naval Wars oyununda her gemi için geliştirilmiş benzersiz güncelleme sistemi de vardır.

En yeni 3D oyunların tüm özelliklerine uygun olarak geliştirilen bu oyunda da 3D grafikler yer almaktadır. Dokunmatik kontrol de dahil olmak üzere birçok versiyonu da bulunan Battle of Warsips oyununda ayrıca hava durumu değiştirme sistemi de yer almaktadır. İsteğinize bağlı olarak ister gündüz, isterseniz de gece savaşabileceğiniz bu oyunu hala denemediniz mi?

 

 

 

Daha Fazla Göster
Battle of Warships: Naval Wars indir
DİĞER SÜRÜMLER